بیمه دانا نمایندگی ولیپور کد 9367

ارائه انواع خدمات بیمه ای در سریعترین زمان ممکنه بصورت 24 ساعته

۴ مطلب در آذر ۱۳۹۴ ثبت شده است

تخفیف ویژه بیمه نامه ثالث

ارائه تخفیف ویژه جهت خودروهای سواری

تخفیف ویژه بیمه نامه ثالث 15 درصد با پرداخت نقدی

تخفیف ویژه بیمه نامه ثالث 10 درصد پرداخت بصورت اقساطی (30 درصد نقدی الباقی طی دو فقره چک 60 و 120 روزه)

۲۸ آذر ۹۴ ، ۱۶:۱۰ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مسعود ولیپور

امضاء توافقنامه بین بیمه دانا و دانشگاه پیام نور

امضای توافقنامه بیمه ای بین بیمه دانا و دانشگاه پیام نور


کارکنان و اعضای خانواده دانشگاه پیام نور در سراسر کشور تحت پوشش بیمه دانا قرار گرفتند .

امضای توافقنامه بیمه ای بین بیمه دانا و دانشگاه پیام نور

به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، طبق توافقنامه ای که بین بیمه دانا و سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور منعقد شد، 30 هزار نفر از کارکنان و اعضای خانواده این دانشگاه در سراسر کشور تحت پوشش انواع خدمات بیمه ای بیمه دانا قرار گرفتند . همچنین 700 هزار نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور از بیمه حوادث تحصیلی این شرکت بیمه ای بهره مند شدند .

در مراسم امضای این توافقنامه که بین دکتر بیژن صادق نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا و فیصل حسنی معاون اداری-مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور برگزار شد، کلیه امور بیمه ای این دانشگاه در بیمه دانا تجمیع شد .

طبق توافقنامه امضا شده، کلیه کارکنان و اعضای خانواده دانشگاه پیام نور از پوشش های بیمه های درمان تکمیلی، آتش سوزی، شخص ثالث و بدنه اتومبیل، عمر و حوادث کارکنان و دانشجویان، عمر و پس انداز و مسافران خارج از کشور بیمه دانا به مدت یک سال برخوردار شدند .

در این مراسم که با حضور سعیدیان راد، معاون فنی بیمه های اموال و مسوولیت، دکتر تدینی و رضایی مدیران بیمه های درمان و بازاریابی برگزار شد ، فیصل حسنی معاون اداری-مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور طی سخنانی با اشاره به خوشنامی بیمه دانا در صنعت بیمه کشور و ابراز رضایت بیمه گذاران بزرگی همچون وزارت کشور از خدمات این شرکت بیمه ای، شفاف بودن، سالم بودن و حرفه ای گری را از ویژگی های بارز بیمه دانا عنوان کرد و خواستار ارائه بهترین نوع خدمات بیمه ای به کارکنان این دانشگاه شد .

دکتر صادق مدیر عامل بیمه دانا نیز ضمن ابراز خشنودی از انعقاد قرارداد با دانشگاه پیام نوراظهار امیدواری کرد با تعامل ایجاد شده بین طرفین، شایسته ترین نوع خدمات بیمه ای به دانشگاه پیام نور ارائه شود .

۲۸ آذر ۹۴ ، ۱۵:۰۲ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مسعود ولیپور

عنوان دومین مطلب آزمایشی من

این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسی در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسی، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.

همچنین وبلاگ نویسی یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه های رسمی خبری رقابت می کنند. در بعد کسب و کار نیز، روز به روز بر تعداد شرکت هایی که اطلاع رسانی محصولات، خدمات و رویدادهای خود را از طریق بلاگ انجام می دهند افزوده می شود.

۲۸ آذر ۹۴ ، ۱۴:۵۱ ۵ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مسعود ولیپور

عنوان اولین مطلب آزمایشی من

این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.

مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!

اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را فرصتی برای نقد و ارزیابی آن می دانند. البته بدیهی است کسانی که دیدگاه های خود را در قالب هنر بیان می کنند، تاثیر بیشتری بر محیط پیرامون خود می گذارند.

۲۸ آذر ۹۴ ، ۱۴:۵۱ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
مسعود ولیپور