بیمه دانا بیش از10 میلیارد ریال خسارت آتش سوزی پرداخت کرد

به شرکت کشت و صنعت زرین خوشه اراکبیمه دانا بیش از10 میلیارد ریال خسارت آتش سوزی پرداخت کردبیمه دانا خسارت آتش سوزی شرکت کشت و صنعت زرین خوشه اراک را پرداخت کرد .به گزارش روابط عمومی بیمه دانا، در مراسمی که روز سوم دی ماه جاری در محل شرکت کشت و صنعت زرین خوشه اراک با حضور مهندس مشیدی مدیر عامل و حسینی مدیر اداری این شرکت و نیز محمدیان مدیر منطقه هفت و خلیلی رییس شعبه اراک بیمه دانا برگزار شد، چک خسارت آتش سوزی به مبلغ10.689.336.021 ریال تحویل بیمه گذار شد .

مهندس مشیدی مدیر عامل شرکت کشت و صنعت زرین خوشه اراک پس از دریافت چک خسارت آتش سوزی، ضمن ابراز رضایت از عملکرد مدیران ارشد بیمه دانا، از دست اندرکاران رسیدگی کننده به پرونده خسارت تقدیر و تشکر کرد .

گفتنی است: شرکت کشت و صنعت زرین خوشه اراک از شرکت های تابعه مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی{ره} است که از سال 1388 در کلیه رشته های بیمه ای از جمله درمان تکمیلی، آتش سوزی، عمر و حوادث گروهی، مسوولیت، ثالث و بدنه با شعبه اراک همکاری دارد .

حادثه آتش سوزی شرکت زرین خوشه اراک در انبار اصلی نگهداری علوفه اتفاق افتاد که وسعت آتش سوزی حدود یک و نیم هکتار بوده است .